NABÍDKA KE STAŽENÍ


Loutky se vytrácejí z dětského světa, a proto jsme vytvořili několik výchovně vzdělávacích loutkových programů a představení, se kterými navštěvujeme nejen mateřské školy, ale i festivaly a jiné kulturní akce, kde můžou naše loutky hrát pro děti. Programy jsou vždy interaktivní, protože nemáme rádi, když se na nás děti jen dívají. Hlavní je, že se zapojí do příběhu!

Pro školní rok 2019/2020 jsme pro Vás připravili několik novinek. Patří mezi ně pokračování úspěšného programu Smolařínek s názvem Smolařínek u vody, program o zdravém stravování Zdravě a Nezdravě a další mikulášský program Mikuláš a děti ve světě. Více informací k novým programům naleznete v nabídce ke stažení.

Jelikož jsou naše programy interaktivní, tak jsou vhodné pro skupiny kolem dvaceti dětí, případně celé třídy. Raději zrealizujeme více programů po sobě, než abychom omezili zapojení dětí do programu. V mateřských školách s více třídami tedy obcházíme jednotlivé třídy a děláme program pro každou třídu zvlášť. 

Při tvorbě jednoho z výchovně vzdělávacího programu, jsme navázali spolupráci s Nadačním fondem Modrý hroch. Jedná se o program Smolařínek, který obsahuje prevenci úrazu dětí předškolního věku.

Pokud si nás chcete pozvat do školky a nebo na Vámi pořádanou akci pro děti, zavolejte na +420 775 056 894 a nebo piště na michael@divadlobezpravidel.cz, těšíme se na setkání 🙂


NABÍDKA KE STAŽENÍ