Výchovně vzdělávací programy pro MŠ


NABÍDKA PROGRAMŮ KE STAŽENÍ


Loutky se vytrácejí z dětského světa, a proto jsme vytvořili několik výchovně vzdělávacích loutkových programů a představení, se kterými navštěvujeme nejen mateřské školy, ale i festivaly a jiné kulturní akce, kde můžou naše loutky hrát pro děti. Programy jsou vždy interaktivní, protože nemáme rádi, když se na nás děti jen dívají. Hlavní je, že se zapojí do příběhu!

Jelikož jsou naše programy interaktivní, tak jsou vhodné pro skupiny kolem dvaceti dětí, případně celé třídy. Raději zrealizujeme více programů po sobě, než abychom omezili zapojení dětí do programu. V mateřských školách s více třídami tedy obcházíme jednotlivé třídy a děláme program pro každou třídu zvlášť.

Novinky pro rok 2019/2020

Pro školní rok 2019/2020 jsme pro Vás připravili několik novinek. Patří mezi ně pokračování úspěšného programu Smolařínek s názvem Smolařínek u vody, program o zdravém stravování Zdravě a Nezdravě a další mikulášský program Mikuláš a děti ve světě. Více informací k novým programům naleznete v nabídce ke stažení.

Cena programu

Cena programů se pohybuje od 65 Kč/dítě do 75 Kč/dítě. V případě, že je na programu méně dětí než 20, tak se platí paušální cena 1 300 Kč až 1 500 Kč. Pro zařízení v Brně je to konečná cena. Pokud se nacházíte mimo Brno, tak k ceně programu připočítáváme zákonné cestovné 7 Kč/km.

Objednávání programů

V případě, že byste potřebovali znát ještě další informace nebo si chtěli nějaký program objednat, tak nás můžete kontaktovat na emailu či telefonním čísle níže. Rádi Vás ve Vašem zařízení navštívíme.

Michael Schmidt – michael@divadlobezpravidel.cz, +420 775 056 894


NABÍDKA PROGRAMŮ KE STAŽENÍ