2018

V roce 2018 jsme se objevili na vánočním seznamu přání seniorů z DS Otrokovice a DS Nopová. Je nám ctí a radostí je navštívit 🙂


2017

V roce 2017 jsme získali projekt od Nadace ČEZ. Za naší spoluúčasti na financování nám byl schválen příspěvek 24 000 Kč (4 000 Kč naše spoluúčast). Z nadačního příspěvku jsme získali čtyři nové marionety, které navštívily několik domovů pro seniory a dokonce rozšiřují loutkovou tradici v Portugalsku.

Nadace ČEZ podporuje již několik let organizace různého druhu a my jsme rádi, že jsme se stali součástí právě této podpory ze strany Nadace ČEZ. Děkujeme!


2015

S nadacnim fondem Modry hroch jsme navazali uzasnou spolupraci v roce 2015. Dostali jsme od Modreho hrocha domaci ukol, vytvorit loutkove a itneraktivni divadlo pro deti predskolniho veku, a zakomponovat do deje prvky prevence urazu. Vzniklo z toho predsatveni smoalrinek, se kterym jsme procestovali celou Ceskou republiku. Predstaveni smolarinek je stale v nasem repertoaru. Pokud by jste chteli, aby vas Smolarinek i se svymi kamarady Policistou, Hasicem a Doktorem navstivili ve skolce, tak nam dejte vedet!


2014

Masarykova univerzita nam umoznila se odrazit a splnit nase vize. V roce 2014 nam odsouhlasila projekt LASEN. Jedna se o projekt financovany Fondem rozvoje Masarykovi univerzity. Ziskali jsme castku 76 000Kc, ktera nam pomohla zakoupit 4 loutky, se kterymi jsme vyrazili do domovu pro seniory. Tim, ze nam projekt financoval vsechny navstevy po dobu jednoho roku, tak jsme mohli navstivit mnoho domovu a zarizeni, ktere bychom za normalnich okolnosti nenavstivili, predevsim kvuli financim. Projekt nas motivoval do dalsi prace se seniory, ktera pokracuje az do soucasnosti!