PF 2021

Rok 2020 byl pro nás těžký, ale i přes všechny starosti nám nezmizel úsměv z tváře. Věříme, že úsměv je základem pro šťastný nový rok. Přejeme Vám úsměv, který překoná všechny těžkosti. Vaše Divadlo Bez Pravidel

Veselé (nevšední) Velikonoce

Tyto Velikonoce jsou pro nás všechny velice neobyčejné. Ve chvílích, kdybychom byli nejraději se svými blízkými a navštěvovali se, musíme být doma a izolovaní. 

Přejeme Vám, abyste si i přes všechna omezení tyto svátky krásně prožili a alespoň na dálku všechny ženy mrskáme 🙂

Děda František si stýská po seniorech

Už je to mnoho dní, co se naše činnost musela pozastavit. Mrzí nás to především kvůli seniorům, kteří jsou teď často osamocení. Je nám líto, že v době, kdy nás senioři nejvíce potřebují, jim nemůžeme být nablízku.

Světový den loutkářství (21. března)

Dnes se po celém světě slaví Světový den loutkářství. My se k oslavám připojujeme, jelikož je co slavit. Loutky nás nejenom baví, ale také pomáhají. Jsme rádi, že jsou.

Individuální aktivizace má loutku na míru

Tento týden se k divadlu přidal nový člen. Je jím děda František, který se od teď bude starat o seniory, kteří se nemohou zúčastnit skupinových programů. František bude navštěvovat seniory na jejich pokojích v rámci Individuální aktivizace.

Nový člen divadelní rodiny

Navštívili jsme dílnu našeho řezbáře pana Antonína Maloně. Bylo to velice milé setkání, ze kterého jsme si odnášeli nejen dobrou náladu, ale také nového člena našeho divadla. Je jím vnuk babičky Růženky a dědy Josefa, který se již moc těší, až bude moci rozdávat radost spolu s námi.

Ode dneška v novém!

Máme obrovskou radost, tak se o ni chceme s Vámi podělit. Dneska jsme si vyzvedli dlouho očekávanou zásilku. A co v ní bylo? Naše nová trička! Ode dneška za Vámi budeme jezdit v nových barvách a v lepším stavu. Doufáme, že se Vám na nás bude lépe dívat. Vaši lektoři Bez Pravidel

PF 2020

Rádi bychom Vám popřáli vše nejlepší do Nového roku 2020. Jsme rádi, že společně s loutkami můžeme dělat radost i nadále!

Rok 2019 Bez Pravidel

Rok 2019 je pomalu za námi a my si dáváme zasloužený odpočinek. O tom, jestli je opravdu zasloužený, můžete ovšem rozhodnout sami. Přikládáme tedy statistiku naší práce. Zároveň chceme poděkovat všem, kteří s námi v tomto roce spolupracovali a pomáhali nám šířit radost. Jmenovitě mohu vyzdvihnout Barbara Herucová, Mikuláš Suchodol, Renča Schmidtová, Ester Schmidtová. Děkujeme. A Vám ostatním přejeme krásné prožití vánočních svátků! Michael a Lukáš

Mikuláš je čas, kdy rozhodně nezahálíme

Třetím dnem navštěvujeme děti v mateřských školách a přibližujeme jim život Mikuláše. Potěšili jsme již přes 200 dětí a pořád nám to nestačí. Zítra zase pokračujeme. Tento rok se dětem představila naše nová loutka čerta a nový program O Mikuláši a dětech ve světě. Učíme děti, že ne každý se má tak dobře jako my. Aby na to děti nezapomínaly, tak jsme pro ně složili první autorskou Báseň Bez Pravidel. Přejeme Vám bohatého Mikuláše a klidný předvánoční čas! Vaše Divadlo Bez Pravidel.