Mikuláš je čas, kdy rozhodně nezahálíme

Třetím dnem navštěvujeme děti v mateřských školách a přibližujeme jim život Mikuláše. Potěšili jsme již přes 200 dětí a pořád nám to nestačí. Zítra zase pokračujeme. Tento rok se dětem představila naše nová loutka čerta a nový program O Mikuláši a dětech ve světě. Učíme děti, že ne každý se má tak dobře jako my. Aby na to děti nezapomínaly, tak jsme pro ně složili první autorskou Báseň Bez Pravidel. Přejeme Vám bohatého Mikuláše a klidný předvánoční čas! Vaše Divadlo Bez Pravidel.


Nový člen naší rodiny

Je nám velkou radostí, že se nám naše rodina rozšířila o dalšího člena. Jedná se o rybáře, který pluje životem i oceánem. Ke štěstí mu stačí malá bárka, oceán, zvuk kejhajících racků nad hlavou a vrzající zvuk vesel, který ho doprovází na cestách za úlovkem.

Smolařínek pokračuje

Uplynulý týden si Smolařínek zahrál ve třech školkách. Navštívil školku Atrium, Štolcovu a nakonec zavítal i do školky Skřítek, kde se už cítí jako doma. Moc vám děkujeme za přízeň a doufáme, že si nás budete stále zvát, aby mohl Smolařínek ukazovat dětem, co se může všechno stát, když je člověk neopatrný! 

PF 2019

🍀🙏✌️🤝❤️

Rok se s rokem sešel a nás čeká rok další. Je to čas, kdy každý z nás přemýšlí nad rokem uplynulém, ale stejně tak i nad rokem nadcházejícím. Rok 2018 pro nás v divadle znamenal mnoho změn, ať už profesních, tak především těch životních. Rádi bychom Vám poděkovali za všechna ta úžasná setkání, za radost, smích a společné chvíle, které jsme s Vámi společně uplynulý rok prožili.

V roce 2019 si přejeme, abychom opět udělali radost, co nejvíce seniorům a dětem v domovech pro seniory a v mateřských školkách, které navštívíme i s našimi loutkami. Rádi bychom však především popřáli Vám, abyste byli všichni šťastní a abychom si všichni plnili sny, o kterých často sníme, ale odkládáme je. Na viděnou v roce 2019!

Lukáš a Michael

🍀🙏✌️🤝❤️

SEN BYDLENÍ

V Rajhradě jsme tentokrát byli povídat o Portugalsku. Stalo se tak proto, protože nás o to sami klienti místního domova požádali. Společný čas jsme strávili na zahradě v areálu domova. Děkujeme za pozvání a těšíme se na příště! U vás je nám vždycky krásně 🙂

NADĚJE ŘEČKOVICE

Náš program jsme spojili i s přáním, všeho nejlepšího a především hodně zdraví, jedné paní z Naděje v Řečkovicích, která slavila svých 100 let. Bylo to hezké setkání. Popřál ji i děda Josef s babičkou Růženkou. Děkujeme za hezké dopoledne 🙂

NADĚJE VINOHRADY

S novým programem Zmatená knihovna, kdy děda Josef se svým vnoučkem řeší názvy knih a jejich autory, jsme se podívali do brněnské Naděje Vinohrady, kde jsme si užili společné dopolední hodiny. Místní senioři nám pomohli a musíme říct, že jsme se i krásně nasmáli! Děkujeme 🙂